• Drodzy Rodzice!!!

Serdecznie zapraszamy Państwa do włączenia we wspólną inicjatywę jaką jest tworzenie PALM WIELKANOCNYCH. Cały dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na rzecz dzieci z naszej placówki Z góry dziękuję!!!

Joanna Bartoszak-Szamocka, Dyrektor Przedszkola

• BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU LEŚNY ZAKĄTEK W CEKCYNIE

„W karnawale wszyscy urządzają bale.
            To tradycja bardzo stara,
            strojów pięknych co niemiara.
            Niech się bawią duzi, mali
            zgromadzeni na tej sali.”

Bal to dla przedszkolaków niezwykły czas, często wyczekiwany przez wiele tygodni.
            Dzisiaj, tj. 20 lutego 2023r. w naszym przedszkolu już od rana było bardzo wesoło, a wszystko to za sprawą atmosfery związanej z Balem Karnawałowym. Sale wyglądały bajecznie i kolorowo, przystrojone serpentynami i balonami. Przepięknie przebrane dzieci z dumą prezentowały wymyślne stroje. Niezliczone księżniczki, czarownice, policjanci, wróżki, biedronki, motylki, kotki, piraci, a także inne postacie z kreskówek zagościły na kilka godzin do naszego przedszkola. Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu wodzireja, który zachęcał dzieci do tańca z przygotowaną muzyką. Podczas balu gościliśmy również w naszym przedszkolu fotografa, który wykonywał pamiątkowe zdjęcia, a także wspaniałe Mamy naszych wychowanków, które przepięknie malowały dzieciom różnorodne wzory na twarzach. Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Największy zachwyt wywarł na dzieciach pokaz kolorowych świateł i baniek mydlanych. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, co było głównym celem tego balu.   Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.